دانه بندی سنگ گچ

مواد معدنی زیادی در عمق خاک ها و همچنین معادن وجود دارد. تمامی قطعات و وسایلی که در اطراف خود مشاهده میکنیم همگی از این مواد معدنی تهیه و تولید میشوند. این مواد به عنوان مواد اولیه برای ساخت هر کالایی مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از موادی که کاربرد بسیار زیادی دارد سنگ گچ میباشد. سنگ گچ همان گچی است که پس از گذراندن مراحل تولید بعنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. سنگ گچ بلافاصله بعد از اینکه از معدن و یا سطح خاک استخراج شد قابل استفاده نیست وباید پخته شده و سپس آسیاب گردد.

سنگ گچ پس از استخراج به صورت سنگ های درشتی در می آید که این سنگ ها باید طبق فرایندی به قطعات بسیار کوچک تبدیل شوند. تبدیل سنگ گچ به قطعات کوچکتر را دانه بندی میگویند. یکی از روش هایی که برای تبدیل سنگ گچ به قطعات کوچکتر مورد استفاده قرار میگیرد دانه بندی سنگ گچ پخته شده میباشد. در دانه بندی سنگ گچ میزان خلوص بسیار مهم است. یکی از انواع سنگ گچ که مش بالایی دارد و به عنوان گچ میکرونیزه شناخته میشود برای سفید کاری دیوارهای داخلی ساختمان،‌ساخت قالب، مجسمه سازی و برخی موارد دیگر کاربرد دارد.

شرکت خاک و سنگ کیش از شرکت های استخراج و تولید کننده سنگ گچ در هر تناژ به سفارش مشتری میباشد که آمادگی دارد تا دانه بندی سنگ گچ را نسبت به سفارش مشتری انجام دهد. دانه بندی سنگ گچ با تعرفه های مختلفی در هر شرکت انجام میشود که این شرکت منصفانه ترین تعرفه را در نظر گرفته است.