سنگ گچ

یکی از مصالح ساختمانی کلسیم دار که از نظر فراوانی در طبیعت نیز در رده پنجم قرار میگیرد سنگ گچ میباشد. سنگ گچ یافت شده در طبیعت بافت نرمی دارد و با پختن و همچنین آسیاب کردن آن گچ به دست می آید. گچی که به عنوان مصالح ساختمانی بفروش میرسد در واقع همان سنگ گچ آسیاب شده میباشد. سنگ گچ انواع مختلفی دارد. سنگ گچ بلوری از انواع سنگ گچ میباشد که به صورت لایه لایه بوده و ورق های هیدروسولفاتی که به یکدیگر چسبیده اند آنرا تشکیل میدهند.

سنگ گچ غیر بلوری از فراوان ترین سنگ هایی است که در طبیعت یافت میشود و از آن به عنوان مواد اولیه در کارخانه های تولید سنگ گچ مورد استفاده قرار میگیرد. در صنایع گوناگون نیز از سنگ گچ غیر بلوری استفاده های دیگری نیز میشود.

سنگ گچ مرمری نوعی سنگ گچ یافت شده میباشد که از آن به عنوان سنگ تزئینی استفاده میشود. برای تهیه مجسمه و همچنین قاب عکس از این نوع سنگ گچ استفاده میشود.

سنگ گچ خالص نیز هیچ رنگی ندارد و بسیار شفاف است. این نوع سنگ گچ به دلیل اینکه میتواند نور را از خود عبور دهد در گذشته از آن به عنوان پوششی برای پنجره ها استفاده میشد. این نوع سنگ گچ بر خلاف سایر سنگ گچ ها به ندرت در طبیعت یافت میشود. سنگ گچ خالص در خلوص مختلفی تولید میشود که از سنگ گچ با خلوص مختلف در صنایع ساختمانی،‌ پزشکی،‌ قالب سازی، تولید سولفات،‌ سیمان، سرامیک و همچنین صنایع غذایی استفاده میشود.

موردی که در تولید سنگ گچ بسیار مهم است عیار آن میباشد. هر چه عیار آن بالاتر باشد به مراتب کیفیت بالاتری خواهد داشت. شرکت خاک و سنگ کیش از تولید و همچنین عرضه کنندگان سنگ گچ میباشد که این سنگ گچ ها از عیار و همچنین مرغوبیت بالایی نیز برخوردار هستند. برای خرید سنگ گچ با عیار و کیفیت بالا میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل کنید.

این شرکت افتخار دارد تا سنگ گچ مناسب برای انواع صنایع از جمله سنگ گچ مخصوص کارخانه سیمان،‌ سنگ گچ مخصوص کارخانجات گچ سازی، سنگ گچ مخصوص مصارف صنعتی را تولید و با قیمت بسیار مناسب عرضه میکند. سنگ گچ تولید شده این شرکت مزیت هایی همچون استخراج سنگ از معادن غنی،‌ استخراج سنک با ماشین آلات مدرن،‌ حمل و نقل مناسب و کنترل کیفیت پوسته دارد.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :